BİZİMLE BAŞLAYIN

BİZİMLE BAŞLAYIN

Naras, uluslararası pazarda faaliyet gösteren Türk tarım sektöründeki önemli oyuncuların ana ortaklığıdır. Sektörde öncü, üretici ve ihracatçı olan bu şirketler, “Tarım Makinaları Ortaklığı” adında vizyon sahibi bir girişimle uluslararası pazarda ses çıkarmayı hedefleyen NARAS markasını yarattı.
 
Naras, birlikte kazanmanın yanı sıra lider teknoloji ve sürdürülebilir büyüme vaat ediyor. Bizimle Kazan sloganıyla hem kurumsal hem de B2B alımlarını tek çatı altında sunmaktadır. Naras, hedef grupta katma değer sağlayabilecek entelektüel verimliliğin tanıtımını ana motivasyon araçlarından biri olarak görüyor. Üreticilere göre sağlanan işbirliği ve verimlilik, güçlü bir faaliyet haline getirilerek sürdürülebilir bir büyümenin temelidir. Böylece Naras, tüm paydaşlarından güçlü bir değerler zinciri oluşturmayı hedefliyor. Naras, kararlılığını, kararlılığını ve kalitesini, büyük ortaklık baskısıyla sergileyen Naras, güçlü sermaye yapısı, inovasyona verdiği önem, harmanlanmış tecrübe ve bilgi birikimi ve birikimi ile evrensel bir marka olmayı hedefliyor.
 
Tutkuyla bağlantılı olduğu Naras'ın amacı, tüm paydaşlarıyla uluslararası platformda işbirliği yapmak ve güçlenmektir (kazan-kazan).
 
Vizyonumuz
Tarım makineleri sektöründe güvenilir bir dünya markası olmak,
 
Misyonumuz
En geniş ürün yelpazesine sahip tarımsal üretim zincirinde paydaşları ve sektörü için sürdürülebilir değerler yaratmak.